SZTAB CHOJNICE
SZTAB CHOJNICE

32Finał WOŚP
już 28 Stycznia 2024 roku.

MIŁOŚĆ
Czytaj więcej
POMOC
Czytaj więcej
ZABAWA
Czytaj więcej
NADZIEJA
Czytaj więcej

Sztab Chojnice

SZTAB CHOJNICE 32 Finału WOŚP

W skład Sztabu WOŚP Chojnice wchodzą:

  • Paulina Ambroziak
  • Adam Warszawski
  • Katarzyna Kula
  • Tomasz Skrzyński 
  • Amanda Szyszka

SZTAB CHOJNICE 32 Finału WOŚP

W skład Sztabu WOŚP Chojnice wchodzą:

  • Monika Karska-Kolinska
  • Maciej Ufnal

Poznaj nas bliżej

Paulina Ambroziak

szefowa Chojnickiego Sztabu WOŚP. Prywatnie mama wspaniałej córki. W wolnym czasie lubi pomagać bezinteresownie ludziom oraz zwierzętom. W swoich dotychczasowych obowiązkach miała opiekę nad wolontariuszami. 

Adam Warszawski

Fanty i licytacje numer telefonu 574 491 514 e-mail adam-van@gmx.com Można o Nim śmiało napisać, że jest "urodzony filantrop" , wędkarz i zawodowy podróżnik. Kocha wszystkie żywe istoty i chętnie wspiera działania na rzecz wsparcia zarówno ludzi jak i zwierząt. Prowadzi międzynarodową firmę transportową. To nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy aktywnie uczestniczy w organizacji WOŚP.

Monika Karska - Kolinska - finanse

Od kilku lat działa w Chojnickim Sztabie WOŚP. Jej zaangażowanie i doświadczenie pomaga nam w rozmaitych sytuacjach. W sztabie odpowiedzialna za zbiórkę pieniędzy.

Tomasz Skrzyński - bieg

Nauczyciel wychowania fizycznego. Przyjaciel dzieci i młodzieży. Jego pasją są podróże oraz sport. W sztabie odpowiedzialny jest za organizację biegu. kontakt : 606 881 005

Amanda Szyszka - wolontariusze oraz catring

Wolontariuszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 3 lat. Na co dzień jest Drużynową 13 Drużyny Wędrowniczej w 5 Szczepie Harcerskim "Alert" ⚜️ oraz uczy się w Liceum Ogólnokształcącym im. Filomatów Chojnickich, na profilu geo-wos. ✍🏻📖 Jest osobą otwartą i towarzyską, w przyszłości chciałaby podróżować po świecie, poznając jego historię oraz różne kultury.🌍

Katarzyna Kula - bieg

W Sztabie od 3 lat. Bieganie pokochała dzięki ludziom, znajomym i przyjaciołom, którzy zarażają pozytywną energią i pomagają wierzyć w niemożliwe 🙂 Cała radość i siła z biegania dla WOŚP-u nie pozwala nam się zatrzymać i co roku planujemy to wyzwanie dla Was i z Wami 🙂 A więc - do Startu ! Do zobaczenia na trasie

Maciej Ufnal - koordynator

To właśnie Maciej odpowiada za bezpieczne dotarcie wolontariuszy we wskazane miejsce. To dzięki niemu wolontariusze oraz pomocnicy i sztabowcy mają ciepły posiłek na czas.

Zbigniew Nojman

Wolontariusz WOŚP od prawie 20 lat, prowadzący WOŚP przez wiele lat na terenie Gminy Chojnice sołtys Lichnów i radny gminy Chojnice ,prowadzi działalność gospodarczą.

Sztab WOŚP Chojnice

29 Finał, dołącz do nas i wspieraj potrzebujących.
Czekamy właśnie na Ciebie.
 
Tel: 731 – 800 – 836
Email: sztabchojnice@gmail.com
error: Content is protected !!
Scroll to Top