zostań darczyńcą
dobroczyńcy

32 Finał WOŚP
już 28 Stycznia 2024 roku.

MIŁOŚĆ
Czytaj więcej
POMOC
Czytaj więcej
ZABAWA
Czytaj więcej
NADZIEJA
Czytaj więcej

POZNAJ NASZYCH

SPONSORÓW STRATEGICZNYCH

Ośrodek MIKOMANIA

wyjątkowe, magiczne miejsce na Ziemi.

Ośrodek MIKOMANIA jest wyjątkowym i magicznym miejscem na Ziemi.

Mówi się, że: nieważne jest miejsce, a ludzie… MIKOMANIA to „ZŁOTY OŚRODEK”, bo tutaj te dwie ważne rzeczy występują razem – i miejsce, i ludzie!
MIKOMANIA usytuowana jest w sercu Borów Tucholskich z dala od dużych aglomeracji nad brzegiem Jeziora Charzykowskiego. Ludzie, którzy tu pracują oddają całe swoje serce w każdy projekt realizowany na terenie ośrodka.

NOTERA HOTEL SPA

Hotel SPA to miejsce, stworzone z myślą właśnie o Tobie.

Notera Hotel SPA położony jest w Borach Tucholskich, na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Bory Tucholskie, nad Jeziorem Charzykowskim.
Notera Hotel SPA to idealne połączenie designu i natury. Hotel zachwyca urzekającym widokiem na jezioro Charzykowskie, nowoczesną architekturą i innowacyjnymi rozwiązaniami, a serdeczna atmosfera i bliskość natury powodują, że chce się tu wracać.

chojnice

urząd miejski

Chojnice– leżą na Pojezierzu Pomorskim, na terenach należących do obszarów Polski, które wyróżniają się swymi walorami przyrodniczo – krajobrazowymi. Unikatowe walory przyrodnicze, duża lesistość, łańcuchy jezior polodowcowych, liczne rzeki i strumienie to główne walory przyciągają tu turystów spragnionych kontaktu z przyrodą

EKOMEL

robotybudowlane, hurtownia

Przedsiębiorstwo posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie melioracji i budownictwa wodnego. Wykonano wiele obiektów, z których najważniejsze to:

  • budowle hydrotechniczne i komunikacyjne mosty i jazy, syfony,
  • regulacja rzeki i zagospodarowanie wraz z odwodnieniem i zagospodarowaniem pomelioracyjnym, deszczownie, zbiorniki wodne retencyjne,
  • drenowanie gruntów ornych,
  • odwadnianie budynków,

ADAM VAN LTD

ADAM VAN LTD Adam Van Ltd To Niezależny Kurier W Anglii Oraz W Europie Od 2015 Roku

Zajmujemy się nie tylko transportem lokalnym lub krajowym w Wielkiej Brytanii ale tez na terenie całej Unii Europejskiej , zadowolenie Naszych Klientów to dla Nas priorytet dlatego oferujemy im niezawodne i zawsze skuteczne rozwiązania w zakresie transportu.

Spółka Drew-Trans II

materiały drewnopodobne

Drew-Trans II to firma handlowa, która słynie ze sprzedaży głównie materiałów drewnopochodnych – takich jak płyty OSB, MFP, pilśniowe, laminowane. Nie są to jedyne produkty, dostępne w Drew-Trans II. W stałej sprzedaży są wszystkie materiały niezbędne podczas stawiania budynku murowanego lub drewnianego.
Oferujemy również artykuły wykończeniowe – m.in. płyty meblowe, okucia, uchwyty, stelaże meblowe i wiele więcej. W asortymencie firmy Drew-Trans II znajduje się bogata gama wyrobów uznanych producentów, takich jak Pfleiderer, Steico, Sodra, Blum, Swiss Krono, Fermacell, Gamet, Nomet, Laguna, Eurotec, Sevroll oraz wielu innych.
Firma Drew-Trans II posiada własną spedycję i logistykę. Dzięki czemu może zapewnić Klientom dostawę zamówionych produktów – również w dużych ilościach – do dowolnego miejsca w Polsce. Dostarczamy towar także do pozostałych krajów Europy.

Chaber

apartamenty na Kaszubach

Natura, nowoczesność i kaszubska tradycja.
Chaber to nowoczesne apartamenty na Kaszubach stworzone dla osób, które poszukują komfortowej przestrzeni do wypoczynku w otoczeniu natury. Doskonałe położenie – w Swornegaciach, w samym sercu Borów Tucholskich, nad Brdą i Jeziorem Karsińskim – sprzyja aktywnym formom spędzania czasu. Krystalicznie czyste jeziora, szlaki kajakowe, piesze i rowerowe oraz lasy obfitujące w grzyby to tylko kilka z długiej listy atrakcji tej okolicy.

12 komfortowo urządzonych apartamentów zostało zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu komfortowych noclegów. W pięknych wnętrzach uwagę przykuwają detale odnoszące się do kaszubskiej tradycji. Niewątpliwym atutem jest kameralna atmosfera, która sprzyja osiągnięciu pełni relaksu w otoczeniu niezwykłej przyrody.

Wodociągi Chojnice

zaopatruje chojniczan w wodę

Jesteśmy firmą, która zaopatruje chojniczan w wodę oraz odprowadza i oczyszcza ścieki. W ciągu doby jesteśmy w stanie wyprodukować około 9,5 tys. m3 wody w jakości wymaganej obowiązującymi przepisami i wymaganiami naszych Klientów, podczas gdy jej średnie zużycie wynosi około 6 tys. m3. Firma eksploatuje ponad 120 km sieci wodociągowej oraz około 90 km sieci kanalizacyjnej, której końcowym elementem jest oczyszczalnia ścieków. Obiekt ten jest w stanie przyjąć i oczyścić w ciągu doby 17 tys. m3 ścieków. Jego możliwości wykorzystywane są w 30%.

Oprócz działalności podstawowej, w zakresie naszych usług są:

budowa wodociągów i kolektorów sanitarnych,
wykonawstwo przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych,
wynajem toalet przenośnych „TOYKA”,
produkcja i dystrybucja nawozu „ORGLEB”,
usługi sprzętem specjalistycznym,
wynajem zbiorników z dostarczaniem wody dla celów budowlanych,
dystrybucja armatury HAWLE,
naprawa i legalizacja wodomierzy,
badania laboratoryjne wody do spożycia, ścieków i osadów ściekowych.

THEUS

instalacje elektryczne i pomiary

Firma THEUS powstała w 1998 roku, by świadczyć usługi elektryczne na najwyższym poziomie. THEUS to firma rodzinna, łącząca pasje najbliższych.
Lata ciężkiej pracy połączone ze zdobytym doświadczeniem w Polsce i na świecie oraz znajomością najnowszych trendów technologicznych, pozwalają na realizację nawet najbardziej szalonych projektów.
 

Spar - Meble

Meble najwyższej jakości

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Spar-Meble” jest polską spółką jawną, która rozpoczęła działalność gospodarczą 16 września 1991r. Siedziba Firmy oraz jej zakład produkcyjny i pawilon wystawowy mebli kuchennych zlokalizowane są w pobliżu granicy miasta Chojnice, przy drodze krajowej nr 240 Świecie Tuchola Chojnice. Własne centrum meblowe o powierzchni użytkowej sięgającej 4 tysięcy metrów kwadratowych położone jest na obrzeżu miasta Chojnice przy wyjeździe drogi w kierunku miasta Gdańsk.

POZNAJ NASZYCH

DOBROCZYNCÓW

Partnerzy i sponsorzy 32. Finału WOŚP

DOWIEDZ SIĘ JAK ZOSTAĆ JEDNYM Z NICH

zostań sponsorem 29 Finału WOŚP

Chcesz zostać sponsorem 29 Finału WOŚP i wspierać działania Chojnickiego sztabu ?
 
Skontaktuj się z nami !
Dołącz do naszych sponsorów i wesprzyj sztab w Chojnicach !
 
error: Content is protected !!
Scroll to Top