IV Chojnicki Bieg

Tegoroczny, „4 Chojnicki Bieg Policz się z cukrzycą” odbędzie się w wyjątkowych okolicznościach przyrody. 
Będzie to pętla ok 4 km lub 8 km ( dwa okrążenia) w Kopernicy. 
Dozwolona jest każda forma pokonania dystansu: bieg, marsz, jazda na rowerze, na sankach, nartach, z pomocą kijków Nordic Walking itd. (z wyłączeniem pojazdów mechanicznych). UWAGA – możliwość pokonania dystansu wirtualnie. Dla osób, które zapiszą się i wniosą opłatę startową i poinformują nas o tym mailowo – doślemy medal na wskazany adres. 
* ZGŁOSZENIA I OPŁATA STARTOWA 
– Zgłoszenia do Biegu WOŚP będą przyjmowane mailowo na adres 
sztab@wospchojnice.pl
(tytuł maila: BIEG – Imię i Nazwisko) do 28.01.2022.
Za zgłoszenie uważa się:
– Wpisanie wszystkich koniecznych danych w mailu: Imię i Nazwisko, Adres zamieszkania, Adres mailowy, data urodzenia. 
– Opłatę za udział w biegu należy wpłacić na subkonto Sztabu dedykowane do wpłat w ramach finału WOŚP: 64 1020 1491 0000 4102 0076 1338 (tytułem: imię i nazwisko uczestnika – bieg WOŚP 2022); lub na sztabową e-skarbonkę :
https://eskarbonka.wosp.org.pl/n8l36m,  
*Do osób zapisujących się, prośba o mail z potwierdzeniem przelewu lub informacją, że opłacono. 
– Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. Nie ma możliwości przeniesienia raz wniesionej opłaty na innego uczestnika  
. Opłata startowa w kwocie 50 zł jest przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Organizatorzy nie wystawiają faktur VAT. 
* Start Biegu, sobota, 29.01.2022r., godz. 12.00 w Kopernicy 
* Rejestracja uczestników od godziny 11.30 obok Świetlicy w Kopernicy. 
* Organizatorem „4 Chojnickiego Biegu Policz się z cukrzycą” jest „Chojnicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” .
* Uczestnicy nie są ubezpieczeni przez organizatora. 
* Minimalny wiek uczestnika to 14 lat ( młodsi mogą wziąć udział pod opieką dorosłej osoby) 
* Dojazd na miejsce startu we własnym zakresie
* Na miejscu czekać będzie ciepła herbata oraz medale 
* Limit do zapisów to 100 osób

Related Article

Pierwsze granie już za nami, poznaj rozkład jazdy

Dzisiaj było słychać nasze granie na 1 CHOJNICKI ZLOT MOTORYZACYJNY DLA WOŚPDziękujemy za liczne przybycie mimo niesprzyjających warunków pogodowych Widzimy się za 6 dni W sobotę 28 stycznia Chojnickie Sportowe WOŚP-owanie, WOŚP-owe Spotkanie z Kulturą i Metalowa Orkiestra 2023W niedzielę 29 stycznia też będzie radośnie i głośno. Przybywajcie całymi rodzinami. Szczegóły na plakacie 1 Chojnicki Zlot Motoryzacyjny dla WOŚP

Czytaj Więcej »

1 Chojnicki Zlot Motoryzacyjny dla WOŚP

Zapraszamy wszystkich na 1 Chojnicki Zlot Motoryzacyjny dla WOŚP.Podczas całej imprezy będzie można podziwiać auta tuningowane jak i zabytkowe.Każdy kto chce brać udział wystarczy że przyjedzie i pokaże swoje wyjątkowe auto.Wstęp dla każdego, wjazd samochodem na teren imprezy to wrzuta 20 zł do puszki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a każdy chcący nas odwiedzić daje

Czytaj Więcej »

Aktywne świętowanie 31. FINAŁ WOŚP w Charzykowach

Z ogromną radością Chojnicki Sztab Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy zaprasza po raz kolejny na wspólne, aktywne świętowanie 31. FINAŁ WOŚP w Charzykowach, podczas Chojnickie Sportowe WOŚP-owanie . Całe wydarzenie wspiera akcję ”Policz się z cukrzycą” i wszystkie wrzutki do puszek zostaną przekazane na konto WOŚP. Jak co roku i tym razem mamy nadzieję Was pozytywnie

Czytaj Więcej »

Bieg, Rajd rowerem, Morsowanie

SIEMA!!! SOBOTA!!! 28.01.2023!!! CHARZYKOWY!!! MUSISZ BYC Z NAMI!!! Od 9.30 JEŻDZIĆ ROWERAM I!!! Od 10.00 BIEGAĆ NOGAMI i CHODZIĆ Z KIJAMI a o 11.30 PŁYWAĆ Z MORSAMI ! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!! Możesz się zapisać i dodatkowo skorzystać ! DO ZOBACZENIA!!!

Czytaj Więcej »
error: Content is protected !!
Scroll to Top