IV Chojnicki Bieg

Tegoroczny, „4 Chojnicki Bieg Policz się z cukrzycą” odbędzie się w wyjątkowych okolicznościach przyrody. 
Będzie to pętla ok 4 km lub 8 km ( dwa okrążenia) w Kopernicy. 
Dozwolona jest każda forma pokonania dystansu: bieg, marsz, jazda na rowerze, na sankach, nartach, z pomocą kijków Nordic Walking itd. (z wyłączeniem pojazdów mechanicznych). UWAGA – możliwość pokonania dystansu wirtualnie. Dla osób, które zapiszą się i wniosą opłatę startową i poinformują nas o tym mailowo – doślemy medal na wskazany adres. 
* ZGŁOSZENIA I OPŁATA STARTOWA 
– Zgłoszenia do Biegu WOŚP będą przyjmowane mailowo na adres 
sztab@wospchojnice.pl
(tytuł maila: BIEG – Imię i Nazwisko) do 28.01.2022.
Za zgłoszenie uważa się:
– Wpisanie wszystkich koniecznych danych w mailu: Imię i Nazwisko, Adres zamieszkania, Adres mailowy, data urodzenia. 
– Opłatę za udział w biegu należy wpłacić na subkonto Sztabu dedykowane do wpłat w ramach finału WOŚP: 64 1020 1491 0000 4102 0076 1338 (tytułem: imię i nazwisko uczestnika – bieg WOŚP 2022); lub na sztabową e-skarbonkę :
https://eskarbonka.wosp.org.pl/n8l36m,  
*Do osób zapisujących się, prośba o mail z potwierdzeniem przelewu lub informacją, że opłacono. 
– Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. Nie ma możliwości przeniesienia raz wniesionej opłaty na innego uczestnika  
. Opłata startowa w kwocie 50 zł jest przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Organizatorzy nie wystawiają faktur VAT. 
* Start Biegu, sobota, 29.01.2022r., godz. 12.00 w Kopernicy 
* Rejestracja uczestników od godziny 11.30 obok Świetlicy w Kopernicy. 
* Organizatorem „4 Chojnickiego Biegu Policz się z cukrzycą” jest „Chojnicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” .
* Uczestnicy nie są ubezpieczeni przez organizatora. 
* Minimalny wiek uczestnika to 14 lat ( młodsi mogą wziąć udział pod opieką dorosłej osoby) 
* Dojazd na miejsce startu we własnym zakresie
* Na miejscu czekać będzie ciepła herbata oraz medale 
* Limit do zapisów to 100 osób

Related Article

Akcja MIŚ „Nie bij mnie- kochaj mnie!”

Akcję MIŚ „Nie bij mnie- kochaj mnie!” zainicjowała Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2013 roku. Na przystankach, na ulicach, w parkach czekały pluszaki, niezwykłe…– każdy z nich miał swoją historię. Często trudną i pełną niemiłych wspomnień. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi przechodniów. Organizatorzy chcieli sprawić, że zatrzymają się na chwilę, przeczytają co pluszowy

Czytaj Więcej »

Morsowanie z WOŚP Lichnowy

Morsowanie z WOŚP !!!Zapraszamy w niedzielę 23.01.2022 godz 14.30-do Lichnów /plaża nad jeziorem lichnowskim/-wspólne morsowanie -ognisko z kiełbaskami -chleb ze smalcem -gorąca herbata -jak zawsze wspaniała atmosfera-zimna woda w jeziorze zapewniona -szczytny cel /dowolne datki na WOŚP po raz 30 /Proszę o udostępnianie tego postu i serdecznie zapraszamy !!!

Czytaj Więcej »

IV Chojnicki Bieg

Tegoroczny, „4 Chojnicki Bieg Policz się z cukrzycą” odbędzie się w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Będzie to pętla ok 4 km lub 8 km ( dwa okrążenia) w Kopernicy. Dozwolona jest każda forma pokonania dystansu: bieg, marsz, jazda na rowerze, na sankach, nartach, z pomocą kijków Nordic Walking itd. (z wyłączeniem pojazdów mechanicznych). UWAGA – możliwość pokonania dystansu

Czytaj Więcej »

Metalowa Orkiestra 2022

TERMIN: 28.01 PIĄTEK, G. 19:00MIEJSCE: BROWAR GOŚCINIEC, CHOJNICEWJAZD: DOWOLNA WRZUTA DO PUSZKI WOŚP NA BRAMCELINE-UP: – MATERIA, – DOFX, – TUR. Wolontariusze Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej od kilkunastu lat wspierają inicjatywę WOŚP – organizując Metalową Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To obok InterTony Festiwal druga cykliczna impreza inicjowana przez naszą ekipę. WOŚP zagra już po

Czytaj Więcej »
error: Content is protected !!
Przewiń do góry